Hrnek Asterix a Obelix I'm not fat! - buclák

Krásný buclatý hrnek - skvělý dárek pro děti a milovníky kreslených postaviček Asterixe a Obelixe a také pro všechny, kteří si rádi dají dobrý čaj, kávu či jiný nápoj, z kvalitního porcelánu. Všechny naše hrnky "bucláky" krásně sedí do dlaní a díky zaoblenému tvaru hrnku si nápoj v bucláku déle udrží svoji teplotu. Jsou tedy ideální pro pití horkých nápojů - čajů, kávy nebo horké čokolády.

  • Vyprodáno
249 Kč
Kategorie: Bucláky
Materiál: Porcelán
Motiv: Asterix a Obelix, který ukazuje, že není tlustý! ;-)
Výška: 89 mm
Objem: 420 ml
Položka byla vyprodána...
 
Hrnek je větší (420 ml), takže se do něj vejde více nápoje. Veškeré naše hrnky, šálky, talířky, tácky a jiné zboží, prošlo atestem zdravotní nezávadnosti (platným pro EU) a je vhodné do všech standardních typů myček.

Könitz Porzellan je tradičním výrobcem dárkových hrnků.

Tato značka celosvětově nabízí široký sortiment vysoce kvalitních kávových hrnků a šálků, espresso šálků a nejlepšího čajového porcelánu. Vše ve vynikající kvalitě a s širokým výběrem originálních designů.

Společnost Könitz Porzellan se také specializuje na navrhování a výrobu propagačních hrnků a šálků s cílem vytvořit ideální, celoživotní, propagační dárek – hrnek symbolizující Vaši značku, Vaši firmu, Vaše vize.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.