Hrnek Colours/Polka dots/orange

Krásný hrnek s puntíky - skvělý dárek pro milovníky barev, bílých puntíků a také pro všechny, kteří si rádi dají dobrý čaj, kávu či jiný nápoj, z kvalitního porcelánu. Všechny naše puntíkaté hrnky krásně sedí do ruky a jejich barvy kombinované s bílými puntíky projasní každý váš den.

  • Vyprodáno
299 Kč
Kategorie: Hrnky a barvy
Materiál: Kostní porcelán
Motiv: Puntíky na barevném podkladu. Barva podkladu hrnku: orange (oranžová).
Výška: 96 mm
Objem: 415 ml
Položka byla vyprodána...
 
Hrnek je větší (415 ml), takže se do něj vejde více nápoje. Veškeré naše hrnky, šálky, talířky, tácky a jiné zboží, prošlo atestem zdravotní nezávadnosti (platným pro EU) a je vhodné do všech standardních typů myček.

Könitz Porzellan je tradičním výrobcem dárkových hrnků.

Tato značka celosvětově nabízí široký sortiment vysoce kvalitních kávových hrnků a šálků, espresso šálků a nejlepšího čajového porcelánu. Vše ve vynikající kvalitě a s širokým výběrem originálních designů.

Společnost Könitz Porzellan se také specializuje na navrhování a výrobu propagačních hrnků a šálků s cílem vytvořit ideální, celoživotní, propagační dárek – hrnek symbolizující Vaši značku, Vaši firmu, Vaše vize.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.