Hrnky

Dárkové hrnky pro krásné chvíle.

Hrnky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Hrnky a věda

  Objevte v sobě génia nebo vědátora s hrníčky z naší vědecké kolekce. Hrnky jsou větší, takže se do nich vejde více kávy či čaje a můžete studovat déle. ;-)

  Hrnky mají krásné motivy, které Vám pomohou snadno vstřebat složité geometrické útvary, slovíčka, vzorce nebo třeba chemickou tabulku prvků.

  Máte-li ve svém okolí studenta, profesora či malého Einsteina, takový hrnek je pro něj ideální dárek!

 • Hrnky a barvy

  Každý máme svou oblíbenou barvu a hrníček si můžete vybrat podle ní nebo podle barvy vašeho interiéru. V tomto oddělení najdete jednobarevné i pestrobarevné hrnky, puntíkaté hrnky, pruhované hrnky a další kvalitní porcelánové hrnky v krásných barvách.

 • Bucláky

  Tyhle buclaté hrníčky lidé milují. Krásně sedí do dlaní a jsou prostě roztomilé. :-)

  Díky zaoblenému tvaru hrnku si nápoj v bucláku déle udrží svoji teplotu. Jsou tedy ideální pro pití horkých nápojů - čajů, kávy nebo horké čokolády.

  Hrnky "bucláky" jsou také perfektní jako originální a hezký dárek.

 • Vtipné hrnky

  Veselé, barevné, s kreslenými zvířátky. Takové jsou pohodové hrnky amerického výrobce Lazy One, který vyrábí vše pro lenošení a takovou tu domácí pohodičku. ;-)

  Hrnky jsou keramické, větší, takže se do nich vejde více nápoje. Velmi dobře padnou do ruky a příjemně se z nich pije. Aby také ne, když jsou určeny k odpočinku a lenošení!

 • Dárkové poukazy

  Když potřebujete zajistit dárek na poslední chvíli, je dárkový poukaz ideální volba. Vyberte si vhodnou výši poukazu a po jeho objednání a úhradě obdržíte speciální slevový kód (kredit) v objednané výši. Tento kód může být použit jeden rok od data objednávky pro nákup libovolných hrnků z našeho eshopu.

  Nevyčerpaná částka dárkového poukazu nelze proplatit, doporučujeme proto zvolit vhodnou výši poukazu, která Vám, resp. obdarovanému, bude vyhovovat.

 • Hrnky a vlajky

  V tomto oddělení najdete porcelánové hrnky s motivy vlajek států. Skvělý dárek pro všechny patrioty, cestovatele a sportovní fandy.

  Výrobcem hrnků je firma Könitz Porzellan s mnohaletou tradicí, což je zárukou vysoké kvality hrnků. 

  Hrnky s vlajkami můžete dávat do myčky nádobí i mikrovlnné trouby.